Cіль екстра «таблетована»

Сіль екстра таблетованаСіль «Екстра» таблетована застосовується в системах пом’якшення і очищення води. Перевага використання даного виду солі в тому, що при приготуванні сольового розчину для регенерації фільтрів очищення і пом’якшення води, вода, стикаючись з таблетками, розчиняє і вимиває рівно стільки солі, скільки може розчинити. Завдяки цьому вдається скоротити витрату солі в 2-2,5 рази в порівнянні зі звичайною сіллю.

Завдяки рівномірному розчиненню солі у воді забезпечується утворення насиченого соляного розчину без додаткового перемішування, або іншого втручання в процес регенерації іонообмінної смоли.

Таблетована сіль не схильна до злежування і утворення погано-розчинних фрагментів, що в свою чергу запобігає появі нерозчинного осаду в баку — Солерозчиннику. Таким чином досягається економія солі до 30%.

Завдяки однаковій формі і однорідній структурі сольових таблеток, швидкість розчинення у воді однієї і тієї ж жорсткості буде завжди однаковою. Дана властивість грає важливу роль в контролі етапів розчинення солі у воді для технологів підприємств відповідних галузей.

Вага однієї таблетки становить 10 грам, діаметр — 25 мм, висота — 15 мм. Таблетована сіль фасується в поліпропіленові мішки по 25 кг.

Продукція відповідає ДСТУ 3583-97 (ДС 13830-97)