ПРО КОМПАНІЮ

Доставка соли по Харьковской области

ТОВ «Харківсіль» з моменту свого заснування в 2002 році, займається оптовим продажем і доставкою кухонної солі, солі кормової, солі для ванн, солі технічної виробництва ДПО «Артемсіль» і виварної вакуумної солі «Екстра», в тому числі і таблетованої, виробленої ТОВ «Руссоло-Україна «(Слов’янської сілівиворочної комбінаті).

store1

З самого початку нашої діяльності пріоритетним завданням для нас була стабільна робота нашого підприємства, ми завжди проводимо відвантаження солі в необхідних обсягах і в обумовлені терміни. Завдяки нашим зусиллям, обсяг реалізації солі тільки по Харківській області досяг 2,5 тисячі тонн на місяць. Злагоджена робота колективу підприємства, і націленість на результат, дозволили підприємству без шкоди для себе і клієнтів подолати кризовий час, ми виконуємо взяті на себе зобов’язання. Ми цінуємо наших клієнтів, якими стали як великі промислові підприємства, так і невеликі виробничі і торгові фірми. Ми робимо все для того щоб наші ділові партнери були зацікавлені в довгостроковому взаємовигідному співробітництві з нами.

store 2

Ми пропонуємо вам купити сіль і соду харчову оптом з доставкою по Харкову і Харківській області. У розпорядженні підприємства є власний автопарк, який дозволяє здійснювати відвантаження солі по Харківському регіону в найкоротші терміни. Наше підприємство також здійснює доставку солі по всій території України залізничним транспортом, як з власних складів, так і зі складів підприємств виробників. Завдяки нашому досвіду роботи ми готові в будь-який момент запропонувати вам більше 15 видів солі.

Ми запрошуємо до співпраці нових клієнтів. Оцініть всі переваги роботи з нами. Наша надійність запорука вашого успіху, а наші можливості обмежені лише вашими потребами!